Навчально-контролююча програма на Delphi

Дана програма призначена для перевірки знань по вивченій темі з допомогою тестів. Проект даної програми складається з пяти форм (вікон).

Перша форма – вікно вибору користувача (в програмі передбачено режим “Адміністратора” і режим “Студента”). З’являється після запуску проекту. Вхід в програму в режимі “Студент” здійснюється наступним чином: в полі вибору вибираємо необхідного студента і натискаємо кнопку “Студент”.

Головне вікно навчально-контролюючої програми
Головне вікно навчально-контролюючої програми

Після того, як здійснено вхід в режимі “Студент” відкривається вікно, яке містить список розділів (тем), які пропонуються для вивчення.

Вікно вибору розділу
Вікно вибору розділу

Вибравши одну з них, переходимо на форму, яка містить список параграфів та теоретичні відомості по кожному з них (зберігаються в html файлах). Для переміщення між параграфами в програмі передбачено панель навігації (міститься в нижній частині вікна), або кнопка “Список параграфів”, натиснувши яку розкривається список всіх параграфів, які містяться в даному розділі.

Інформаційні системи на Delphi
Вікно відображення теоретичної частини параграфу

Для перевірки знань по вивченій темі в програмі існує вікно контролю знань, яке містить список питань і список відповідей, які потрібно співставити.

Вікно контролю знань
Вікно контролю знань

І на кінець розглянемо вікно режиму адміністратора. Даний режим призначений для добавлення нових розділів, обновлення або додавання нових контролюючих питань, перегляду успішності студентів, зміни паролю адміністратора (пароль адміністратора “12345”) та зміна часу відведеного на тестування.

Вікно режиму адміністратора
Вікно режиму адміністратора

Скачати навчально-контролюючу програму на Delphi.

Ми в соціальних мережах

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*