Про сайт

Сайт www.mathros.net.ua створений спеціально для Вас! Метою сайту є прагнення допомогти Вам в освоєнні основних чисельних методів наближеного або точного розв’язування задач чистої або прикладної математики та задач на знаходження оптимальних рішень.

Кожен з вивчених на даному сайті методів закріплюється практичною частиною та блок-схемою, яка допоможе вам у програмній реалізації того чи іншого методу. Відмітимо, що працездатність кожного алгоритму можна провірити завантаживши у відповідному розділі delphi-проект, який його реалізує.

Зауваження: у коментарях можна задавати питання, що виникають по ходу вивчення теоретичного матеріалу, висловлювати побажання з приводу тематики наступних матеріалів та delphi-проектів.

Виходячи з того, що для програмної реалізації розглядуваних математичних методів використовується середовище Delphi, то, в подальшому, сайт буде доповнюватись матеріалами, які описуватимуть великий набір простих у використанні delphi-компонентів, що дозволяють швидко розробляти складні проекти, створюючи приємний і зручний для користувача інтерфейс. Крім того, велику увагу буде виділено на розробку програм роботи з базами даних та графікою.

Також хочеться зауважити, що наш сайт не комерційний проект, і ніяких джерел фінансування у нас немає, проте, якщо наш сайт допоміг Вам і у Вас є бажання підтримати проект, то Ви можете зробити пожертву наодин з електронних гаманеців:

Отримані від Вас кошти підуть на оплату хостингу, доменного імені, а головне на модернізацію і оновлення сайту: розміщення на сайті нових корисних матеріалів а також розробка нових delphi-проектів.

Якщо у Вас немає можливості зробити фінансовий внесок в розвиток проекту MATHROS, але є бажання допомогти, то Ви можете додати наш сайт в соціальні закладки в мережі.

Ми будемо дуже вдячні Вам за будь-яку допомогу. Дякуємо!