Про сайт

Сайт mathros.net.ua створений спеціально для Вас!

Метою сайту є прагнення допомогти Вам у освоєнні основних чисельних методів наближеного чи точного рішення задач чистої чи прикладної математики та задач на знаходження оптимальних рішень.

Кожен із вивчених на даному сайті методів закріплюється практичною частиною та блок-схемою, яка допоможе Вам у програмній реалізації того чи іншого методу. Зазначимо, що працездатність кожного алгоритму можна перевірити, завантаживши у відповідному розділі delphi-проект, який його реалізує.

Зауваження: у коментарях можна ставити питання, що виникають під час вивчення теоретичної частини матеріалу, висловлювати побажання щодо тематики наступних матеріалів та delphi-проектів.

Також хочеться зазначити, що наш сайт не комерційний проект, і жодних джерел фінансування у нас немає, однак, якщо наш сайт допоміг Вам та у Вас є бажання підтримати проект, то Ви можете зробити пожертву на гаманець. Для цього перейдіть за посиланням Перевести гроші до платіжної системи та заповніть форму.

Отримані від Вас кошти підуть на оплату хостингу, доменного імені, а головне на модернізацію та оновлення сайту: розміщення на сайті нових корисних матеріалів та розробка нових delphi-проектів.

Якщо у Вас немає можливості зробити фінансовий внесок у розвиток проекту, але є бажання допомогти, Ви можете залишити свій відгук у коментарях або за допомогою форми зворотного зв’язку.

Розібралися у матеріалі? Успішно здали залік, іспит, контрольну роботу? Пишіть! Повірте, дуже приємно читати такі відгуки і усвідомлювати, що приносиш користь людям.

Рекомендуйте mathros.net.ua одногрупникам, колегам, знайомим. Будь ласка, поставте посилання на наші матеріали на інших сайтах, форумах, у своєму блозі, щоденнику, сторінці у соціальних мережах і так далі.

Візьміть участь у розвитку сайту та поповніть нашу бібліотеку якісними та корисними навчальними матеріалами з точних наук (готовими завданнями, контрольними, методичками, лекціями тощо).

Ми будемо дуже вдячні за будь-яку допомогу. Спасибі!

Ми в соціальних мережах